poniedziałek, 9 kwietnia 2012

Natasha Pavluchenko Show at the Museum in Bielsko-Biała

Wnętrza, których nie powstydziłoby się niejedno muzeum i tak samo piękne eksponaty miałam okazję podziwiać w Muzeum w Bielsku-Białej na Zamku Sułkowskich pięknego piątkowego wieczoru, dnia 30 marca br.

Okazją do odwiedzenia muzeum był pokaz "Symbiosis" S/S 2012 niesamowitej projektantki Natashy Pavluchenko. O samej kolekcji napiszę na moim modowym blogu Fashion Split Personality, tutaj skupię się na wnętrzach wymagających mojego wpisu, nawet tego lekko opóźnionego ;-)

Samo Muzeum przykuwa uwagę już swoją bryłą i elewacją, nie rozczarowując gdy wejdziemy do jego środka. Wręcz przeciwnie - tutaj jest jeszcze lepiej ! Możliwość odwiedzenia muzeum mają nie tylko mieszkańcy tego miasta bądź chwilowi goście. Na stronie internetowej muzeum każdy zainteresowany zwiedzi je niezależnie od godzin otwarcia - podążając jego komnatami podczas wirtualnego spaceru. Polecam - bardzo dobrze zaprezentowana galeria, oddająca w pełni piękno tej instytucji.

W samym budynku byłam przed pokazem, kiedy jeszcze tłumy nie napierały na drzwi - dlatego udało mi się zrobić kilka zdjęć obrazujących miejsce w którym odbyło się show Natashy.

Dyrektorem Muzeum w Bielsku-Białej jest Pani Iwona Purzycka, której należą się duże brawa za umożliwienie zorganizowania pokazu w tak niesamowitych wnętrzach. To zresztą nie pierwsze spotkanie sztuki z modą - Pani Dyrektor aktywnie uczestniczyła i była współorganizatorem pierwszego, dużego modowego przedsięwzięcia jakim było jesienią ubiegłego roku Neo Fashion Jamboree. Fanom tego wydarzenia i wszystkim zainteresowanym z przyjemnością potwierdzam, że będzie miało swoją kontynuację ;-)


Zdjęcia: własność prywatna

4 komentarze:

 1. Swietny blog ^^ zapraszma na swoj http://www.twolives-onepassion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ciekawe :)
  Jeżeli interesujesz się modą i urodą zapraszamy :)
  http://my-fashionandbeauty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli interesujesz się modą, zapraszam! :)
  http://fashion-love-fascination.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń