środa, 25 stycznia 2012

Dressing Tables

Czy są elementy wyposażenia wnętrz, które chcielibyście mieć w swoim mieszkaniu/domu, a na które już lub jeszcze nie ma miejsca ;-) ? Ja mam ich kilka, z tych najważniejszych i gabarytowo zajmujących trochę miejsca - to toaletka. Typowo kobiecy mebel (chociaż może się mylę....) pełniący jednocześnie funkcję sekretarzyka oraz miejsca do zadbania o swoją twarz i uczesanie.

Toaletka z pewnością doda delikatności oraz kobiecości do każdej sypialni . To element wyposażenia wnętrz, który kojarzy się ze splendorem, stylem i klasą. Niezależnie od stylu w jakim ją wybierzemy - pełni również funkcję dekoracyjną jak rzeźba czy obraz wiszący na ścianie.


Jedyna rzecz, która determinuje posiadanie tego uroczego mebelka to... metraż sypialni oraz oczywiście potrzeba, którą nie każda Pani ma ;-)
Zdjęcia: G&G, n

6 komentarzy:

 1. Piękne te powyższe, moja wygląda wyjątkowo smutno przy nich ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kelly - nie wierzę, że u Ciebie jest smutno ;-) Jeśli chcesz coś zmienić lub ożywić we wnętrzu - chętnie doradzę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z chęcią bym zmieniła, ale nie za bardzo mogę, bo jednak nie ja jestem właścicielką mieszkania ;) Ale przy przeprowadzce lub remoncie będę pamiętać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Lusto z trzeciego zdjęcia jest świetne! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Maria - tak będzie wyglądała moja kolejna sypialnia ;-))

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie cudne!!!!! Metraż, no tak...Marzyłam o toaletce od zawsze, kiedy oglądałam swoje mieszkanie -a szczególnie sypialnię- w stanie surowym wydawało mi się że jest tam tyle cudownej przestrzeni a kiedy zamieszkały tam meble, łóżko, szafa a garderoba wcale nie okazała się być tak duża, moje marzenia o toaletce pokruszyły się.Glam, dziękuję Ci za tą duchową strawę, a niech sobie popatrzę...

  OdpowiedzUsuń