środa, 10 sierpnia 2011

Interiors - Old Timers Garage

Old Timers Garage - to miejsce w Katowicach, które polecono mi do odwiedzenia nie tylko ze względu na wyjątkowe wnętrze, ale również muzykę i atmosferę tam towarzyszącą. To miejsce to nie tylko klub muzyczny, do którego zapraszani są różni artyści. Old Timers ma również charakter muzeum w którym możemy zobaczyć kolekcję odnowionych samochodów.
Zaadoptowana po-kinowa przestrzeń połączona z ekspozycją unikatowych egzemplarzy starych samochodów (najstarszy z 1928r.) wyposażona jest w scenę, oświetlenie i nagłośnienie. Tutaj teraźniejszość zderza się z przeszłością, jak pisze właściciel: "magia obowiązuje cały rok" !

Klub nie mieści się w centrum miasta, nie jest  też promowany przez miasto jako wyjątkowy pomysł, miejsce do którego warto pójść - a szkoda, bo właśnie takie inicjatywy zmieniają oblicze Katowic i pokazują, że coś fajnego się dzieje i można Katowice postrzegać nie tylko przez pryzmat Spodka (w którym niestety niewiele jest aktywności) i miasta ogrodów (btw. ciekawe których...).
Więcej informacji o klubie i jego historii tutaj http://www.old-timers.pl/ Polecam w zakładce Media o nas zapoznanie się z artykułem "Samochody z kulturą w parze".Brak komentarzy:

Prześlij komentarz