wtorek, 11 marca 2014

ACNE Studios Interiors

Przychodząc do sklepu z artykułami do wystroju wnętrz, ubraniami czy innymi dekoracyjnymi rzeczami oczekujemy nie tylko pięknych przedmiotów, ale również otoczenia, które będzie spójne z filozofią marki i sprzedawanym asortymentem. Odpowiednio zaaranżowane wnętrze zachęca do zostania w nim na dłużej i ponownych odwiedzin. Coraz więcej marek - zarówno na rodzimym jak i zagranicznym rynku przykłada do stylizacji coraz większą uwagę, co cieszy i jednocześnie pozwala mi na podzielenie się z czytelnikami moimi spostrzeżeniami.

Tym wpisem chciałabym zapoczątkować cykl dotyczący ciekawych i oryginalnych przestrzeni sklepowych i butikowych. Idealna aranżacja wykorzystuje również działania merchandisingowe odpowiedzialne za odpowiednie eksponowanie oferowanych produktów, ich oświetlenie i właściwą komunikację wizualną, która skomunikuje nam drogę do poszukiwanych artykułów.

ACNE Studios to szwedzka marka oferująca odzież i akcesoria dla kobiet i mężczyzn. Specjalnie wyselekcjonowane butiki znajdują się tylko w 13 krajach na całym świecie. Każdy jest wyjątkowy i integralny z estetyką marki. Surowe, proste w formie, przestrzenne i bardzo nowoczesne - te kilka wyrazów idealnie charakteryzuje wnętrza ACNE.Eastern Colimbia Building. LA Pelham Street London


Rue Froissart, ParisPilestraede, CopenhagenMinami-Aoyama, Tokyo

Szarość, akcenty intensywnej czerwieni, metal, mat i połysk, beton i siatka to materiały obecne w każdym ze sklepów. Pomysłowe wnętrza i realizacja na najwyższym poziomie pozwalają odbiorcy na właściwą identyfikację proponowanych artykułów. Nic tylko kupować !


Zdjęcia: Acne Studios
3 komentarze:

  1. Piękne. Chciałabym zobaczyć wnętrza od środka :) I mam nadzieję, że będziesz też mogła pisać o polskich wnętrzach!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniała aranżacja wnętrza, rzezczywiście zachęca do kupowania.

    OdpowiedzUsuń
  3. Miejsce zdecydowanie nietypowe, chciałoby się zobaczyć na żywo :)

    OdpowiedzUsuń